Prowel Sport Design - Stránka obsahuje Flash a z nějakeho duvodu se Vám nezobrazuje.

X-7 Friz

Spolu s X-5 Rogue sa radí medzi multišportové prilby. Sú vhodné ako pre cyklistiku, tak aj pre korčuliarov. Inovovaný dizajn s extrémne veľkými vetracími otvormi umožňuje radiálnu ventiláciu hlavy už aj pri veľmi nízkych rýchlostiach, za prispenia hlbokých kanálov z vnútra prilby Vám nebude nikdy chýbať chladná hlava. Robustný vzhľad, guľatý tvar, nový výškovo nastaviteľný LW3D upínací systém, agresívny dizajn s novým šiltom XPHERE radia túto prilbu medzi obľúbené u horských cyklistov mladej generácie.

K prilbe je možné dodať ako doplnok zadné krídlo, čo zvýrazňuje jej agresívny vzhľad. Zadná časť prilby je mierne zväčšená, čo poskytuje vyššiu ochranu hlavy a šije ako u iných konvenčných prilieb.

Ochráňte to najcennejšie, čo máte prilbou X-7 Friz a nechajte sa prekvapiť na horskom treku týmto výdobytkom modernej technológie.

Prilba je po celom obvode vybavená reflexnou páskou, ktorú oceníte pri jazde za zníženej viditeľnosti, alebo po tme. Prilba má v zadnej časti vytvorený priestor pre nakliknutie zadnej blikačky Sharkfin Led, ktorá takisto zvýši bezpečnosť Vašej jazdy za zníženej viditeľnosti, alebo po tme.


Veľkosť: M (56-62 cm)
Váha prilby: 298g
Váha šiltu: 21g
Váha krídla: 18g

Cena: EUR 27,20     *(Sk 819,43)*Váhy sú merané u veľkosti prilby "M"


Jedinečná konštrukcia a solídna ochrana Ľahšia a vzdušnejšia prilba Ľahšia, tenšia a šikovnejšia prilba Jednoduchý, výškovo nastaviteľný upínací systém Lepšia ochrana hlavy a šije Účinná radiálna ventilácia 3M Reflective


Prowel Sport Design - Stránka obsahuje Flash a z nějakeho duvodu se Vám nezobrazuje.

klikni pre detail

X-7 Friz - variace