Prowel Sport Design - Stránka obsahuje Flash a z nějakeho duvodu se Vám nezobrazuje.

X-5 Rogue

Zabudnite na rôzne kačacie chvosty na zadnej časti prilby, to naozaj nepotrebujete. Inžinieri Prowellu dali tejto prilbe zadný guľatý profil a robustný vzhľad, čo Vám zabezpečí väčšie pokrytie hlavy a teda aj väčšiu ochranu. Prilba je vhodná na Mountain bikové výjazdy a všade tam, kde balancujete na hranici rovnováhy. Odolné polyuretánové telo prilby s Double In-Mold technológiou robí túto prilbu neobyčajne tuhou, extra veľké vetracie otvory schladia každú hlavu a šilt dodá prilbe agresívny vzhľad.

X-5 je robustná, ale ľahká, kompaktná, všestranná, guľatá,vybavená LW3D upínacím mechanizmom, poskytuje vyššiu ochranu šije, čo naznačuje, že je tu nová generácia prilieb pre horské bicyklovanie (MTB/Trial).

Je potrebné pripomenúť, že nová X-5 a X-7 sú ideálnou voľbou pre korčuliarov všetkých druhov, takže prilbu môžete považovať za multišportový typ.

Prilba je po celom obvode vybavená reflexnou páskou, ktorú oceníte pri jazde za zníženej viditeľnosti, alebo po tme. Prilba má v zadnej časti vytvorený priestor pre nakliknutie zadnej blikačky Sharkfin Led, ktorá takisto zvýši bezpečnosť Vašej jazdy za zníženej viditeľnosti, alebo po tme.


Veľkosti: S (52-58 cm), M (56-62 cm)
Váha prilby: 309g
Váha šiltu: 22g

Cena: EUR 26,40     *(Sk 795,33)*Váhy sú merané u veľkosti prilby "M"


Jedinečná konštrukcia a solídna ochrana Jednoduchý, výškovo nastaviteľný upínací systém Lepšia ochrana hlavy a šije 3M Reflective


Prowel Sport Design - Stránka obsahuje Flash a z nějakeho duvodu se Vám nezobrazuje.

klikni pre detail

X-5 Rogue - variace