Prowel Sport Design - Stránka obsahuje Flash a z nějakeho duvodu se Vám nezobrazuje.

F-55 R Phoenix

Prowell Vám predstavuje výsledok práce inžinierov vo forme tohto umeleckého diela - prilby F-55R Phoenix. Spája to najlepšie, čo cyklistická prilba musí mať. Komfort, aerodynamický tvar, agresívny dizajn, možnosť osvetlenia, hlboké odvetrávacie kanály, športovú grafiku, reflexnú pásku po celom obvode prilby a výškovo nastaviteľný LW3D upínací systém hlavy.

Vieme, že sa nevyhnete jazde skoro ráno, prípadne sa nestihnete vrátiť z túry za svetla. Na toto inžinieri z Prowelu mysleli a pridali po celom obvode prilby reflexnú pásku, ktorá zvýši Vašu bezpečnosť pri zníženej viditeľnosti. Na zadnej strane prilby pridali plôšku na nakliknutie osvetlenia SharkFin LED light, ktoré môžete kedykoľvek z prilby zložiť, alebo pripevniť na sedlovku, prípadne riadidlá bicykla. Tento model je ideálny pre jazdcov, ktorí hľadajú maximálnu ochranu hlavy, účinné vetranie a rýchlosť a vášeň je ich motor. Prilba je určená pre Triatlon a MTB.

Vyskúšajte prilbu Prowell F-55R Phoenix a vychutnajte si výsledok tvrdej práce, obetavosti, špičkovej technológie a dizajnu.


Veľkosti: M (55-61 cm), L (59-65 cm)
Váha prilby: 304g
Váha šiltu: 22g

Cena: EUR 47*Váhy sú merané u veľkosti prilby "M"


Jedinečná konštrukcia a solídna ochrana Ľahšia a vzdušnejšia prilba Ľahšia, tenšia a šikovnejšia prilba Účinná ventilácia Jednoduchý, výškovo nastaviteľný upínací systém 3M Reflective


Prowel Sport Design - Stránka obsahuje Flash a z nějakeho duvodu se Vám nezobrazuje.

klikni pre detail

F-55 R Phoenix - variace