Prowel Sport Design - Stránka obsahuje Flash a z nějakeho duvodu se Vám nezobrazuje.

F-5000R Cyclone

Cyklón je búrka, ktorá vytvára znížený tlak vzduchu nad oblasťou výskytu. Takže ak okolo Vás padajú spolu s dažďom žaby, kravy, alebo iné predmety, určite je to práca cyklónu. Pozor na zvýšený tlak a kardiovaskulárnu činnosť pri Vašom obľúbenom športe. Potešte oko i srdce pohľadom na F-5000R Cyclone s jej aerodynamickým tvarom a výbornými ventilačnými schopnosťami.

Vďaka veľkým otvorom spredu sa do prilby dostáva studený vzduch, ktorý vytláča von teplo nachádzajúce sa v okolí hlavy zadnými otvormi. Double In-Mold technológia zabezpečuje vyššiu odolnosť a ochranu pri náraze. Prilba je vybavená novým výškovo nastaviteľným LW3D upínaním, ktorým veľmi rýchlo a pohodlne nastavíte prilbu na tvar hlavy. Nechýba možnosť upnutia prídavného osvetlenia a samozrejmosťou je reflexný pásik po celom obvode prilby. Vďaka ISC technológii je prilba ľahšia a vzdušnejšia.

Prilba má v zadnej časti vytvorený priestor pre nakliknutie zadnej blikačky Sharkfin Led, ktorá zvýši bezpečnosť Vašej jazdy za zníženej viditeľnosti, alebo po tme.

Užite si jazdu s prilbou F-5000R Cyclone, nikdy Vás nesklame.


Veľkosti: M (55-61 cm), L (59-65 cm)
Váha prilby: 292g
Váha šiltu: 22g

Cena: EUR 32,10     *(Sk 958,00)*Váhy sú merané u veľkosti prilby "M"


Jedinečná konštrukcia a solídna ochrana Ľahšia a vzdušnejšia prilba Ľahšia, tenšia a šikovnejšia prilba Účinná ventilácia Jednoduchý, výškovo nastaviteľný upínací systém 3M Reflective


Prowel Sport Design - Stránka obsahuje Flash a z nějakeho duvodu se Vám nezobrazuje.

klikni pre detail

F-5000R Cyclone - variace