Prowel Sport Design - Stránka obsahuje Flash a z nějakeho duvodu se Vám nezobrazuje.

F-4000 R Hurricane

Hurikán je veľmi obávaný jav, sprevádzaný lejakom a víchricami. Aby vietor mal nárok byť zaradený medzi hurikán musí dosiahnúť rýchlosť aspoň 120 km za hodinu. Vietor sa točí po špirále a v strede vytvára oko, ktoré môže mať aj niekoľko kilometrov v ktorom panuje kľud, modrá obloha a bezvetrie, kdežto všade naokolo zúri peklo. Prilba F-4000R Hurricane Vám prinesie ochranu, pohodu a kľud ako v oku hurikánu. Dovoľte najnovším technológiám, aby ochránili to najcennejšie, čo máte a mohli ste sa naplno venovať jazde.

Prilba je vybavená hlbokými ventilačnými kanálmi, reflexnou páskou po celom obvode, novým posuvným upínacím LW3D mechanizmom. Double In-Mold prevedenie v agresívnom športovom vzhľade prekvapí aj toho najväčšieho cyklistického manekýna. Jednoducho vychutnajte si F-4000R Hurricane.

Prilba má v zadnej časti vytvorený priestor pre nakliknutie zadnej blikačky Sharkfin Led, ktorá zvýši bezpečnosť Vašej jazdy za zníženej viditeľnosti, alebo po tme.


Veľkosti : M (54-60 cm), L (58-64 cm)
Váha prilby: 288g
Váha šiltu: 22g

Cena: EUR 45*Váhy sú merané u veľkosti prilby "M"


Jedinečná konštrukcia a solídna ochrana Ľahšia a vzdušnejšia prilba Ľahšia, tenšia a šikovnejšia prilba Účinná ventilácia Jednoduchý, výškovo nastaviteľný upínací systém 3M Reflective

klikni pre detail

F-4000 R Hurricane - variace